fbpx

Sandwich-paneelikruvid

Sandwich-paneelikruvid ETANCO (GUNNEBO)

 

Sandwich-paneelikruvid leiavad enim kasutust tööstushoonete ja sandwich-tüüpi seinte rajamisel. Üheks suurimaks eeliseks sandwichil on kiire paigaldus objektil. Samas tasub arvesse võtta, et iga paneel vajab spetsiaalset keskkonnale ja aluskonstruktsioonile vastavat kruvi.

Sandwich-paneeli kruvid Etanco

Oleme Eesti turul tuntud kui ETANCO (vana nimega GUNNEBO) kinnitustarvikute müüja. Kunagise nimega Gunnebo sandwich paneelikruvid on tänaseks leidnud oma koha enamus Eesti sandwich paneelide kinnitusvahendina.

Omame kogemust antud alal ja saame nõustada sobiliku kekskkonnaklassi ning õige kinnituse valikul. Lisaks pakume paigaldamiseks vajalikke tihendeid, vahte, silikoone ja muid abivahendeid.


 

C3, C4 ja roostevabad kinnitustarvikud sandwich paneelidele

Esindame Eestis ETANCO (endise nimega GUNNEBO) kinnituskruve erineva paksusega paneelide sidumiseks. Kõik pakutavad kinnitustooted on sertifitseeritud ja valikus on nii C3C4 kui ka roostevabad lahendused.

 

ETANCO gRey.kate

Etanco on loonud spetsiaalse keraamilise katte gRey.coat, mis annab tsingitud terasest kruvile vastava kaitse karmides keskkonnatingimustes (happevihmad, vihm, sool jne). Keskkonnaklass C4.

 

Etanco Sandwich-paneeli kruvid


 

Etanco Sandwich-paneeli kruvide roostetamise protsess
Illustreeriv tabel, mis näitab erinevate kinnitustarvikute vastupidavust agressiivses keskkonnas, olenemata kruvi paksusest.  


 


ETANCO A2 Roostevabad Sandwich-Paneelikruvid

Etanco on välja töötanud spetsiaalsed roostevabast terasest kruvid GTX6 SP ja GTX12 SP. Kruvid on vastavalt 6mm või 12mm puuriga mis on valmistatud kahe metalli kihist koosneva materjaliga – bimetall.


GTX SP sandwich-paneelikruvid on testitud ja sobivad hästi kasutamiseks külm- ja jääkambrites. 

GTX SP sandwich-paneeli kruvid

Esindatud on ka saksa tootja Ejot sandwich kinnitusvahendid, vajalikud tihendid ja paigaldusvahud.


 

Tõmbekatsed objektil

Teostame objektil tõmbekatseid mis aitavad valida õige toote ja õige koguse, põhinedes objekti võimalikele eripäradele.
Aitame konstruktoritel lahendada tehnilisi olukordi ning iga katsetulemuse eest väljastame protokolli koos väärtuste ja
katse piltidega.

 

Rohkem informatsiooni Tõmbekatsed

 

Võta Ühendust