fbpx

Fassaadikangas

Kangast Fassaadid

 


Kangast tehtud fassaadid.
Jüri laohoone – Valmis 2020. Fassaadikangaga hoone.

 

Kangast valmistatud fassaadidel ei ole piire. Sellega on võimalik luua erikujulisi hooneid, mis on ümarad, kandilised või hoopis ovaalsed –  siin on võimalus kunstiteoseks ja disainivabaduseks.

Euroopas on fassaadikangast kasutatud ammustest aegadest, kus fassaadikanga olulisus mängib rolli otsese päikesevalguse ja UV-kiirguse kaitse eest. Kangast fassaade on paigaldatud lennujaamades, spordirajatistel ja üha enam ka äri- ja büroohoonetele.

Kui aja jooksul peaks hoone kujundus- või kommunikatsiooninõuded muutuma, saab kangast kiiresti ja ökonoomselt vahetada. Profiilitehnoloogia jääb fassaadil samaks, piisab vaid kanga asendamisest.


 

Mida Fassaadikangas Endast Kujutab?

 

Fassaadidel kasutatavad kangad peavad olema eriti vastupidavad ilmastikule ja tuultest tingitud koormustele.

Pakume kangast, mis on hingav, UV-kaitsega, tuld tõkestav ning lihtne hooldada.

Suureks ja tihti määravaks eeliseks on kangad, millele saab printida. Digitrüki käigus kasutatavad värvid kestavad ajas ja on hooldusvabad.

 

Küsi Lisa


 

Kangafassaadidele on spetsiaalne FACID - profiilisüsteem.

Esindame Fassaadikangaste Tootjaid:

 

Serge Ferrari fassaadikangad
Üheks kvaliteettootjaks on Serge Ferrari, kelle PVC kangad on ilmastiku ja UV-kindlad. Toonid on vabalt valitavad ja kangas võimaldab printida erinevaid kirju, mustreid ja pilte.

 

Atex fassaadikangad
Atex on tootja, kes toodab ühevärvilisi erinevaid silikoonkangaid. Kangad on äärmiselt vastupidavad ilmastikumõjudele ja isepuhastuva pinnaga. Valikus on erineva silma suurusega kangaid.

 

Mermet fassaadikangad
Mermet kangatehas on maailmas tuntud oma eriliste ja laia valikuga sisekangaste poolest. Palju kasutatakse Mermeti kangaid kinodes, kus läikele ja kanga materjalile on erinõuded.


 

Mis on Kangast Fassaadi Eelised?

 

Kangast valmistatud fassaadide kasuks räägivad paljud omadused. Kuna kangas ise on hingav, toimib ta hea isolatsioonina, tagades jahutuse kuumade ilmadega ning väiksema soojuskao külmade ilmadega.

Linna keskkonnas aitab kangas summutada liigset müra. Lisaks toimib kangas päikese varjuna ja UV-kaitsena.


 


Kuidas Fassaadikangast Paigaldada ja Vahetada? 

 

Kanga korrektseks kinnituseks on vaja vastupidavat karkassisüsteemi ja kinnitusi. Esindame Eestis maailmas tuntud kanga profiilisüsteemide tootjat FACID, saksa suurtootja Schüco tütarbrändi.


FACID on patenteeritud kanga kinnitussüsteem, mis on juba aastaid leidnud kasutust üle maailma kangafassaadide loomisel.

Kui aja jooksul peaks hoone kujundus- või kommunikatsiooninõuded muutuma, saab kangast kiiresti ja ökonoomselt vahetada. Profiilitehnoloogia jääb fassaadil samaks, piisab vaid kanga asendamisest. 

kinnitusprofiilid
Facid koostöös Serge Ferrariga on töötanud välja väli fassaadile sobiva kanga kinnitussüsteemi mille puhul puudub vajadus iga-aastaseks kalliks hoolduseks.

10 aastane garantii
Tehas annab 10 aastase garantii süsteemi toimimisele, kui paigaldus on toimunud nende ettekirjutuste järgi.

Vaevumärgatav vuuk
Profiilisüsteem jätab kanga tükkide vahele vaid vaevumärgatava 20mm vuugi mis on lihtsalt järel pingutatav.

Lihtne paigaldada ja väiksed kulud
Facid süsteemiga puudub vajadus erilise teraskonstruktsiooni ehitamiseks. Antud kulu jääb tihti märkamata klientidel, sest tööga tegelevad metallifirmad eraldi. Süsteemi saab paigaldada ka klassikalisele alumiinium profiilisüsteemile, kui kanga suurused ja tuulekoormused seda lubavad

Seele fassaadikanga kinnitusprofiilid
Esindame karkassisüsteemi tootjat Seele, kelle keerukaid konstruktsioonilisi lahendusi kohtame üle kogu maailma. Seele tegeleb ka kogu fassaadi projekteerimisega algstaadiumist alates ja aitab lahendada ükskõik millist eriprojekti.

Automaatikasüsteemid fassaadikangale
Kangast saab kasutada ära mänglevalt. Üheks populaarseimaks võimaluseks on kasutada kangast päikesevarjuna. Selleks pakume välja oma ala liidri Somfy fassaadikangaste automaatikasüsteemi.

 


Küsi lisa