fbpx

Tahad näha kuidas ALUCOIL seinas välja näeb? Tule kujunda oma fassaad 3D äppiga

Eelmine aasta üllatas alumiinium komposiitplaatide tootja ALUCOIL oma uue veebikeskkonnaga, kus tutvustas üle maailma valminud Alucoil objekte ning materjali – ja värvilahendusi –> www.alucoildesign.com 

Tegemist on tõeliselt suure kataloogiga, kust arhitektuuri-ideid koguda ning Alucoil värvilahendusi näha. Keskkonda tutvustava eestikeelse juhendi oleme selgitustega avaldanud oma varasemas postituses.

alucoil objektid üle maailma

Kujunda oma fassaad 3D äppiga

Sellel aastal on maailma tuntud alumiinium komposiitplaatide tootja ALUCOIL astunud suure sammu edasi. Nimelt on valminud veebiaplikatsioon, millega on võimalik luua fassaadilahendustest 3D disain. Veebiapilkatsioon on leitav siin —> https://www.alucoilfacadedesign.com/

3D fassaadi disainimise aplikatsioon võimaldab:

  • Valida ALUCOIL värvilahenduste seast sobivaid toone
  • Määrata paneelide laotis
  • Määrata paneelide perforeering ning kuju

 

 

Kuidas äppi kasutada?

Alustuseks vali sobiv hoone ja värvilahendus

Esmalt saab olemasolevate Alucoil objektide hulgast valida omale meelepärane hoone. Seejärel leida huvi pakkuv värvilahendus (valikus ALUCOIL metallitoonid, holo-värvid ning standard toonid).

hoone valminie 3D äppis

Määra paneelide paiknemine ja kuju

Fassaadilaotise paremaks mõistmiseks on järgmise sammuna vaja määrata paneelide paiknemine ja paanide arv. Seejärel vali omale sobiv perforeering ning plaadi kuju. 3D-s fassaadi kujutamine annab parema ülevaate fassaadi terviklahendusest. Ning kui plaatide paigaldamise osas tekib küsimusi, siis võite alati küsida lisa meilt.

 

 

Alumiinium komposiidist fassaadid

ALUCOIL Alumiinium komposiitplaadid on dekoratiivsed viimistlusplaadid, mida saab kasutada nii väli – kui ka sisetingimustes. Plaatide mõlemad pooled on kaetud õhukese alumiinium lehega. Kuid mida jäigastab seestpoolt termoplastiline polüetüleen vaik või tulekindel kiht.

Komposiitplaatide eelised:

  • Kerge töödelda (kuju, kassette jne)
  • Võimalus perforeeringuga kujundada fassaadile mustreid
  • Võimalus paigaldada suurte plaatidena
  • Kameeleonvärvid ehk holovärvid
  • Võimalus painutada ja valmistada kaarjaid elemente
  • Lai toonide valik

 

Komposiitplaate on võimalik paigaldada peitkinnituse, liimi või läbivkinnituse abil alumiiniumprofiilide või terasprofiilide peale.

Detailipilt - valge Alucoil fassaadiplaat.

 

FixFas pakub fassaadi viimistlusmaterjale koos kinnitustarvikutega. Meie salongis on võimalik tutvuda erinevate fassaadimaterjalide ja värvikataloogidega. Vajadusel abistame fassaadimaterjali valikul ning kinnitamisel.

info@fixfas.eu
www.fixfas.eu