fbpx

GENTAS kõrgsurvelaminaat ja selle painutamine – kaared, nurgad või hoopis aknalauad

Oma eelmistes postitustes oleme vaadelnud GENTAS G-Com kõrgsurvelaminaati, mida on kasutatud ulatuslikult sisekujunduses. Tegemist on vastupidava mitmekihilise HPL-plaadiga, mille tugevus võimaldab teda painutada ja luua erikujulisi lahendusi. Näiteks kasutada aknalauana või hoopis mööbli vormimiseks.

 

GENTAS hpl-ist valmistatud mööbel
GENTAS hpl-ist valmistatud mööbel

 

 


 

 

 

GENTASE HPL-plaatide tootja on spetsiaalselt loonud meetodi oma kõrgsurvelaminaadi painutamiseks nii, et materjali tugevus ei kannataks.

 

Võimalik on vormida laminaati, mille paksus on:
 1. 4mm
 2. 6mm
 3. 8mm
 4. 10mm

 

Gentas_hpl_painutamine

 

Milleks HPL-i painutada?

 

HPL ehk kõrgsurvelaminaadi painutamine võimaldab mänglevalt materjali kasutada. Näiteks luua:

  • Aknalaudu
  • Akna – või ukseraame
  • Pinke ja toole
  • Sambaid sisekujundusse
  • Mööbli tootmiseks
  • Fassaadimaterjaliks

 


 

Mõned näited kõrgsurvelaminaadi painutamisest

 


Võimalik on painutada HPL-i ka välitingimustesse

 

Hpl-plaate on võimalik painutada ka fassaadidele. Meil on näide lamelli-lahendusest, kus 8mm GENTAS HPL-ist on loodud välifassaadile mõeldud lamell. Selle lahenduse eeliseks terase või mõne muu materjali ees on lai dekoori ja värvi valik, materjali kergus ning paigaldamise lihtsus.

 

Dekoorivaliku ja toonidega saate tutvuda meie kontoris – Tähnase tee 2/1, Peetri, Rae vald Või tellida näidis posti teel.

 

 

Kõikidel välistingimustesse mõeldud ning painutamist vajavate kõrgsurvelaminaatide puhul kasutame laminaadi peale EBC-pinnasetehnoloogiat. See loob kaitse UV ja ilmastiku ees ning garanteerib materjali pikaealise püsimise.

 

laminaadist_lasteaiamööbel
GENTAS Kõrgsurvelaminaadist valmistatud lasteaiamööbel

 

Oleme spetsialiseerunud ehitus ja viimistlusmaterjalide hulgimüügile. Mööbli ja painutamist vajavate eriprojektide osas palume arvestada suuremate tellimusmahtudega. Hinnapakkumist saate küside meie müügikonsultantidelt.