Blogi

GENTAS HPL Plaatide CNC-ga Töötlemine

üks tuntumaid HPL-plaatide töötlemise viise on CNC-ga töötlemine, mille käigus on võimalik komposiitplaate vormida, freesida, luua avasid või perforeerida. Vaata tehtud töid!

Vaata rohkem

GENTAS kõrgsurvelaminaat ja selle painutamine – kaared, nurgad või hoopis aknalauad

GENTASE painutamise tehnoloogia on spetsiaalselt loodud kõrgsurvelaminaadi painutamiseks nii, et materjali tugevus ei kannataks.

Vaata rohkem

GENTAS G-Com | Kõrgsurvelaminaat Sisekujundusse

GENTAS G-Com on kõrgsurvelaminaat, mis on GENTAS ZERO kõrval üks võimalikke alternatiive sisekujunduses. Tegemist on komposiit plaadiga, mis on valmistatud HPL plaatidele omasel meetodil.

Vaata rohkem

Uus Toode | ETANCO GTR 25 Kruvid Metallkonstruktsioonidele

Vaata rohkem

GENTAS ZERO | Kõrgsurvelaminaat sisekujundusse

GENTAS Zero on meie tootevalikus kiirelt populaarsust kogunud. Tegemist on materjaliga, mida on võimalik mänglevalt sisekujunduses kasutada.

Vaata rohkem

GENTAS ZERO | Kõrgsurvelaminaat, mis loodud köögimööbli valmistamiseks

Selles postituses tutvustame kõrgsurvelaminaati, mis on spetsiaalselt mõeldud mööbli ja nõudlike köögi töötasapindade lahendamiseks.

Vaata rohkem

Alternatiivid puidule: Millist töötasapinda valida ning mida arvestada?

Mida tasuks arvestada töötasapindade valikul? Üha enam leitakse alternatiive tehismaterjalide näol nagu melamiin ja kõrgsurvelaminaat.

Vaata rohkem

GENTAS Kõrgsurvelaminaat – Vaata kuidas valmib meie HPL-plaat

Tegemist on tootjaga, keda tuntakse üle maailma. Tema dekoratiivsed paneelid on saanud sertifikaadi Euroopa standarditele vastavuse kohta.

Vaata rohkem

GENTAS Kõrgsurvelaminaat – kas ainult ventileeritavale fassaadile?

Aastal 2013 tõime Eestisse GENTAS Kõrgsurvelaminaadid. Täna teatakse kõrgsurvelaminaati kui fassaadi materjali. Kuid kasutusvaldkond on sellel palju laiem.

Vaata rohkem

FixFasi Uus Masin Tõmbekatsete Tegemiseks

Meie töövahendite parki täiendab nüüdsest tõmbekatse aparaat. Tõmbekatsete tegemine võimaldab vältida projekteerimisel tekkivaid vigu ning aitab välistada riske, mis on seotud üle- või aladimensioneerimisega.

Vaata rohkem

Head Uut 2021 Aastat!

Soovime, et 2021 aasta oleks edukas kõigile! Jõudu, jaksu tegemistes ja palju kordaminekuid!  🤗

Vaata rohkem

ENNE ja PÄRAST | Ajaloo ja Kaasaegse Arhitektuuri Kohtumispaik

Oleme võtnud eesmärgiks jäädvustada tänast Eestimaa linnapilti. Aastatega muutuvad linnad ja hooned palju. Ning sellele aitame kaasa ka meie oma igapäevase äritegevusega. 

Vaata rohkem