fbpx

Blogi

Oleme 14.01.2022 Inventuuri Tõttu Suletud

Hea klient!

14. jaanuar toimub FixFasil aastainventuur. FixFasi ladu Tänassilmas (Jälgimäe tee 13B) ja Kontor (Tähnase tee 2) on suletud.

Vaata rohkem

Milline maja fassaad valida? Fassaadimüüja jagab mõtteid | FixFas OÜ

Hoone Fassaad on esmamulje kujundamise juures olulise tähtsusega. See kas sobib keskkonda või mitte. Kestab aastaid ja ei nõua hooldust või tekitab peavalu ning röövib aja. Ükskõik kas mõtlete maja värskendamise või uue ehitamise peale on fassaadi valik üks olulisemaid küsimusi. Järgnevalt oleme tutvustanud enim levinud fassaadide lahendamise viise, et aidata teil kaasa mõelda maja fassaadi valikul.

Vaata rohkem

Kontori Lahtiolekuajad Jaaninädalal 2021

Kuna sellel aastal on Jõulud ja Aastavahetus nädalavahetusel, siis pikendame kollektiivselt oma Jaanipäeva ja oleme 23.06 – 25.06.2021 puhkusel. 22.06 on samuti lühendatud päev, 3 tunni võrra – arvestage palun oma plaanides.

Vaata rohkem

GENTAS G-Ext Fassaadiplaat – 10 aastat garantiid

G-Ext on GENTAS fassaadiplaatide nimetus. Tegemist on vastupidava ja ilmastikukindla välidiplaadiga, mis ei karda otsest päikesevalgust, vihma, happevihma, tuult ja hõõrdumisi.

Vaata rohkem

Kõrgsurvelaminaadi CNC-ga Töötlemine

üks tuntumaid HPL-plaatide töötlemise viise on CNC-ga töötlemine, mille käigus on võimalik komposiitplaate vormida, freesida, luua avasid või perforeerida. Vaata tehtud töid!

Vaata rohkem

GENTAS G-Com | Kõrgsurvelaminaat Sisekujundusse

GENTAS G-Com on kõrgsurvelaminaat, mis on GENTAS ZERO kõrval üks võimalikke alternatiive sisekujunduses. Tegemist on komposiit plaadiga, mis on valmistatud HPL plaatidele omasel meetodil.

Vaata rohkem

GENTAS kõrgsurvelaminaat ja selle painutamine – kaared, nurgad või hoopis aknalauad

GENTASE painutamise tehnoloogia on spetsiaalselt loodud kõrgsurvelaminaadi painutamiseks nii, et materjali tugevus ei kannataks.

Vaata rohkem

GENTAS ZERO | Kõrgsurvelaminaat sisekujundusse

GENTAS Zero on meie tootevalikus kiirelt populaarsust kogunud. Tegemist on materjaliga, mida on võimalik mänglevalt sisekujunduses kasutada.

Vaata rohkem

GENTAS ZERO | Kõrgsurvelaminaat, mis loodud köögimööbli valmistamiseks

Selles postituses tutvustame kõrgsurvelaminaati, mis on spetsiaalselt mõeldud mööbli ja nõudlike köögi töötasapindade lahendamiseks.

Vaata rohkem

Mida arvestada: Melamiin vs Kõrgsurvelaminaat töötasapind?

Mida tasuks arvestada töötasapindade valikul? Üha enam leitakse alternatiive tehismaterjalide näol nagu melamiin ja kõrgsurvelaminaat.

Vaata rohkem

GENTAS Kõrgsurvelaminaat – Vaata kuidas valmib meie HPL-plaat

Tegemist on tootjaga, keda tuntakse üle maailma. Tema dekoratiivsed paneelid on saanud sertifikaadi Euroopa standarditele vastavuse kohta.

Vaata rohkem

GENTAS Kõrgsurvelaminaat – kas ainult ventileeritavale fassaadile?

Aastal 2013 tõime Eestisse GENTAS Kõrgsurvelaminaadid. Täna teatakse kõrgsurvelaminaati kui fassaadi materjali. Kuid kasutusvaldkond on sellel palju laiem.

Vaata rohkem